POKUD CHCETE:
 • 1Prodloužit pohlavní styk
  do 30-40 minut!
 • 2Být sebejistým
  a uspokojit na 100% jakoukoliv
  ženu!
 • 3Získat
  jistý výsledek!
Maxisize
DÁVÁ 100% VÝSLEDEK:
 • Triethanolamine– prodlužuje dobu trvání pohlavního styku, zpomaluje dosažení ejakulace
 • Hydrolyzát proteinu a aminokyselin– napomáhají růstu a zpevnění tkání penisu
 • Elastin- kolagenový komplex– zlepšuje pružnost a citlivost penisu
PŘI OBJEDNÁNÍ Maxisize ZARUČENĚ ZÍSKÁTE:
 • trojnásobný vytrvalost v posteli *
 • Do 1800 frikcí před orgasmem (místo 120)
 • Zvětšení penisu v délce a obvodu
 • Pevnou a silnou erekci v důležitý okamžik
 • Trvalejší a výraznější orgasmy
* doba trvání prvního pohlavního styku je do 30-40 minut, dalších – do 4-5 hodin!
PŘESTANETE BÝT JAKO
«UNÁHLENÝ» JEDNOU A NAVŽDY!
Maxisize  - VIDITELNÝ VÝSLEDEK ZA 4 týdny!
1.-2. týdny
Erekce je trvalejší a pevnější, citlivost penisu se zvětšuje 2 krát. Doba trvání pohlavního styku se prodlužuje o 5-7 minut
2.-3. týden
Váš penis se zviditelně ZVĚTŠÍ, tvar se stává anatomický správný. Doba trvání pohlavního styku se prodlužuje do 1000%!
4 týdny a dál
Doba trvání prvního pohlavního styku po 2 denní pauze – prodlužuje se do 20-30 minut! Několikrát se zvýšuje kvalita sexu. Orgasmus trvá do 5-7 vteřin.
ZVĚTŠUJ ZA MĚSÍC- UŽÍVEJ SI CELÝ ŽIVOT!
Efektivita je potvrzená klinickými průzkumy
Pro jakéhokoliv muže je doba trvání pohlavního styku důležitým ukazatelem, který pomáhá uspokojit ženu, proto je přáním mnohých, prodloužit dobu trvání pohlavního styku, zcela opodstatněný. 
Vyrobeny za účastí doktorů-sexopatologů, krém pro zvětšení penisu Maxisize - v současné době jediná alternativa chirurgickému zákroku, a na rozdíl od strojů a tablet, dává garantovaný výsledek.
Díky krému navždy dosáhnete viditelného prodloužení doby trvání pohlavního styku a velikosti penisu, což se přímo odrazí na vaším sexuálním životě: budete dostávat nadpozemský potěšení z kontaktu se ženami a darovat jim mohutné a dlouhotrvající orgasmy.
S Maxisize vždycky budete v režimu úplné bojové připravenosti!
Švejková Kateřina. Sexopatolog z Prahy
Recenze zákazníků o Maxisize
 • Ondřej
  27 let
  Dřív jsem myslel, že 15,5 cm – je to úplně normální mužská velikost, v každém případě se slečnny nestěžovaly. Jasně, že sex nebyl vždy úžasný, a stávalo se, že po prvním styku moje komunikace s partnerkou skončila. Narazil jsem na krém " Maxisize " na internetu, a řekl jsem si, proč bych si to nevzykoušel přidat pár cm pro jistotu. Za 1,5 měsíce každodenního použití se zvětšilo o cca 3,2 cm, při tom je penis viditeleně širší a tvrdší. Zlehka zakřivený tvar se také změnil a narovnal se. Výsledek mě překvapil. Co se týká pocitu – tady kvalita sexu se změnila natolik, že se mi zdá, že jsem se připravil o panenství až teď. Mohu klidně vydržet 3 maratony za noc. Orgasmy jsou teď takové mohutné, že občas mám křeči v nohou! Užívám si neskutečně. Co už říkat o slečnách, ty prostě brečí z uspokojení, které jim dávám svým skoro 20 cm ústrojem!
 • Martin
  32 let
  Co to je opravdu velký penis, znal jsem jen z porno filmů. Můj ve stopořeném stavu sotva měřil 12 cm. Manželka nikdy o tom nemluvila, ale podle jeji reakce během sexu, jsem chápal, že ji stoprocentně neuspokojuji, a začalo to špatně ovlivňovat rodinný život. Kromě toho, moje 3 minuty na začátku dělaly velký problém. Kdysi jsem si vyzkoušel všechny způsoby, co nabízel internet ve vyhledávači "zvětšení penisu doma". Všemožné tablety, vakuová pumpa- bylo to znát na mé výplatě, navíc efekt byl nulový – další marketigový podvod mě zase zklamal. Objednat krém " Maxisize " se rozhodla manželka, co se mě týče, neočekával jsem zázrak, ale už za 2 týdny pravidelného použití jsem si všimul – penis se zvětšil o 1 cm. Citlivost je extra a erekce o hodně silnější, a hlavně doba trvání pohlavního styku se prodloužila do 15 minut!!! K bližícímu se 4. týdnu zvětšení bylo už o 2,8 cm,a konečně jsem dosáhnul vysněného cílu – mám normální velikost, a teď můžu zcela uspokojovat manželku a několikrát během noci! Nejen jsem zvětšil penis – můj život se opravdu změnil!
 • Vratislav
  25 let
  Když jsem to měl poprvé, nebylo to moc příjemné. Partnerka byla o víc zkušenější, co se týče sexu, a když poprvé viděla můj penis, vyjádřila se nespokojeně: "hmmm, pohádky na noc můžu neočekávat...". Jasně, po takovém vyjádření se mi ani nepostavil. Po uplynutí pár let jsem dospěl k chirurgickému zákroku, ale výsledek mě zklamal – prošel jsem 7 koleček pekla pro to, abych přidal nějaké ubohé 1,5 cm! Na zvětšující krém " Maxisize " jsem náhodou narazil na internetu a rozhodl jsem se, že si to objednám. Za měsíc jsem přišel k doktorovi na kontrolu s ústrojem o 3,9 cm více, a viditelně širší, než před operaci! Doktor pomalu nepřišel o očí z překvapení... Teď jsem úplně uvolněný a sebejistý, bez studu mohu zatáhnout jakoukoliv do postele. Při pohledu na můj penis, slečny jsou vzrušené, myslím si, že se domýšlejí,co můžu s nimi provést!
Akce!
Původní cena
Do konce akce zbývá:
1250